Oceni ta prispevek
(1 glas)
Občudovanja vreden nasprotnik Boštjan Farasin

Pred prvomajskimi prazniki se je odvila še predzadnja domača tekma.

Kljub napovedanim slabim vremenom smo kot po navadi bili mokri samo igralci. Po metu kovanca je začetek prve četrtine pripadel gostujoči ekipi Styrian Hurricanes, ki so v svoje vrste sprejeli tudi predstavnico nežnejšega spola, ki je občudovanja vredna. Po razburljivem začetku tekme je čas do polčasa stekel kot Usain Bolt na poti do zlatih olimpijskih medalj, ki se je končal izenačeno, nato pa se je igra le še stopnjevala. Po manjših napakah so gostje na našo smolo odlično izkoristili podajo, ki so jo prestregli in neovirano poleteli do novega touchdowna. Tekma se je zaključila z rezultatom 14:28 za gostujočo ekipo in tako smo Generali potegnili še eno črtico.

Naslednja tekma, ki se nahajamo Generali v gosteh, je povratna tekma z ekipo Stryian Hurricanes, 11. 5. 2019.